30.6.2018 - Hurá prázdniny

Sem vložte podnadpis

30. 6. 2018 - HURÁ PRÁZDNINY16:00 Otevření areálu

16:00 - 17:00 DJ Jirka Wiener - disco hity nejen pro děti 

17:00 - 17:10 - Taneční vystoupení

17:20 - 18:00 - Kouzelník Magic R

18:00 - 18:10 - Taneční vystoupení

19:00 - 20:20 - MAXÍCI v Mateslandu

21:00 - 22:15 - O5aRadeček

22:45 - 24:00 - Voxel

24:00 - 01:30 - Disco Night

Souteže pro děti, skákací hrad, občerstvení. 


Vstupné na místě 280,-

Akce se koná i za nepříznivého počasí, areál je z větší části zastřešený.

Změna programu vyhrazena.VOXEL

Přijďte se podívat na woodcarving v podání Jiřího Hejtmánka, který své umění bude předvádět v areálu Matesland po celý den.

Hurá prázdniny - den plný hudby, zábavy soutěží a překvapení.

1) skákací hrad

2) ukázka Woodcarvingu

3) Soutěže o dárkové poukázky 

4) Sladkosti pro děti

5) Malování na obličej

6) Ukázka závodního vozu Škoda

7) Sladký dort

8) Soutěže pro děti ...... :)


Těšíme se na vás. 
Skupina O5 a Radeček z jesenického podhůří je synonymem vkusného českého popu s inteligentními aranžemi.

Během uplynulého roku O5 a Radeček odehráli ke stovce koncertů, jimž dává osobitost charismatický zpěvák Tomino. Objevili se také na většině festivalových podiích (Benátská noc, Colours of Ostrava, Jam Rock, Votvírák, Natruc...)
Široká veřejnost zná kapelu díky známým baladám Praha (Jedna holka...), Kristián, Máš mě na svědomí a kapela bodovala také svižným duetem s Klárou Vytiskovou "Zůstaň".
Začátkem roku 2015 zaznamenala velký úspěch píseň VLOUPÁM SE, která kapelu O5 a Radeček vrátila zpátky na vrchol rádiových žebříčků. Československý duet s Márií Čírovou patřil půl roku mezi nejhranější české skladby v rádiích a TV. Singl také dlouhé týdny okupoval přední příčky rádiových hitparád a videoklip se stal ve své době nejvyhledávanějším videem na českém internetu. 
V roce 2015 vychází kapele výběrové album Best of, které obsahuje šestnáct skladeb ze všech pěti cédéček. Zajímavostí kompilace je cover starší skladby Máš mě na svědomí, ke které vznikl originální videoklip.
V posledních letech kapela tvoří také hudbu k řadě televizních pořadů nebo k reklamním kampaním.
O5 a Radeček působí ve stejné sestavě od roku 1994. Od roku 1995 úzce spolupracují s Nadací Terezy Maxové. V roce 1997 založili členové kapely časopis Zámeček pro opuštěné děti v dětských domovech, který vydávají dodnes. 


Skupina Maxíci vznikla na podzim v roce 2015 rozpadem původních členů skupiny Maxim Turbulenc, zakladatelem je zpěvák Pavel Vohnout, který chce navázat na původní myšlenku, se kterou před 20ti lety zakládal s Panchou Maxim Turbulenc. Do skupiny se tedy vrací Petr Panocha a třetím členem se stává Přemysl Stoklasa. Maxíci kromě osvědčených hitů známých z původních Maxim Turbulenc hrají i nové autorské písničky, které se objevují na novém CD Baby Pop, které vyšlo v květnu 2016. 


VOXEL

Jeho pseudonym sice tvoří sloučenina latinského výrazu pro hlas a název hlásky počátečního písmena zpěvákova příjmení, ale hlasový projev není to jediné, čím (se) dvaadvacetiletý Voxel baví. Je to hráč! Výčet hudebních nástrojů, které ovládá, by s přehledem vydal na malý orchestr a zahrává si i se svým hlasem, který pomocí nejrůznějších modulačních efektů mění k nepoznání. A taky dost paří. Na počítači, playstationu i xboxu. Což je další důvod, proč si říká právě Voxel.

Narodil se 22. července 1992 v Čeladné a o tom, co z něj bude, měl poměrně brzo jasnou představu. Už v prvním levelu se projevoval hlasitým pískání (na příčnou flétnu), jež přerušila až klávesová zkratka a následný upgrade na tetin klavír. Ve třinácti letech přišel první restart - založení punkrockové skupiny Burnout, jež provázelo několik aktualizací mající za následek proměnu nadějného klavíristy v extrovertního zpěváka s elektrickou kytarou zavěšenou okolo krku. S tím souvisela i změna uživatelského prostředí, lidovou školu umění vystřídaly prázdné sály, všudypřítomné nedopalky, pivo a víra v nesmrtelnost punku.